آسا گروپ تامین کننده تجهیزات تاسیسات صنعت و ساختمان

درباره شرکت D.N«دی.ان»:​

گروه صنعتی دی.ان D.N, در سال 1358 گروه صنعتی دی.ان فعالیت خود را درخصوص صنعت ساختمان، لوازم بهداشتی و ساختمانی و شیرهای صنعتی آغاز نمود. ارائه محصولات اصیل با بهترین کیفیت، همراه با قیمت مناسب و نوآوری از جمله ویژگی های خاص این شرکت می باشد. کلیه فعالیت های این شرکت تاکنون بر اصل مشتری مداری بوده و اعتقاد همیشگی این مجموعه “رضایت مشتری” است. در مسیر حرکت گروه صنعتی دی.ان در بخش تولید و ارائه محصولات، همیشه دو اصل مهم مد نظر بوده است:

کیفیت راز ماندگاری است
رضایت مشتری هدف ماست
با تکیه به این دواصل، شرکت توانسته است جایگاه ویژه ای در ارائه محصولات و خدمات نه تنها در داخل کشور بلکه در سایر کشورها از قبیل کانادا، ایتالیا، چین و …. بدست آورد. محصولات این شرکت شامل شیرآلات ساختمانی و صنعتی و همچنین محصولات مختص صنعت آب، نفت وگاز می باشد. از جمله برندهای ارائه شده:

تولید و واردات محصولات ساختمانی دی.ان D.N
تولید و واردات محصولات ساختمانی بی.ان B.N
نماینده رسمی فروش شیرآلات کیتز( KITZ ) ژاپن
نماینده فروش نوار و پرایمرهای عایق لوله های گاز، نفت و آب آلتن ایتالیا Alta Altene
هدف این شرکت بدست آوردن اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان از طریق ارایه محصولات و خدماتی است که ریشه در اصالت و کیفیت دارد. لذا در تمامی مراحل ساخت محصولات، همواره سعی بر این بوده که از برترین مواد اولیه و بکاربری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز، تمامی محصولات تولید و ارائه گردند.

اصل تداوم در کیفیت و رضایتمندی مشتری بنیان اساسی این شرکت بوده و همواره سعی نموده با بهرهگیری از مشاورین ارشد در این راستا قدم بردارد.

کاتالوگ :

جهت دریافت کاتالوگ محصولات روی دکمه دانلود کلیک کنید! 

لیست قیمت :

لطفا برای اطلاع از قیمت های این محصول با شماره: 02133110010 تماس بگیرید.