آسا گروپ تامین کننده تجهیزات تاسیسات صنعت و ساختمان

درباره شرکت استارکو :​

کمپانی استارکو یکی از پیشگامان تولید ایران در زمینه تولید شیر آلات برنجی صنعتی و ساختمانی میباشد که همواره گامی بلند در جهت خودکفایی میهن عزیزمان از واردات و ارتقاء جایگاه خویش در صنعت ایران برداشته و خود را به عنوان یکی از خوش نام ترین برند های موجود در ایران معرفی نموده است.

از بدو تاسیس در سال ۱۳۶۰ مدیریت این شرکت با به چالش کشیدن مشکلات و تکیه بر دانش و سرمایه های انسانی خود گام قابل ملاحظه ای در صنعت آن دوران برداشته است. اتوماسیون صنعتی و انتقال فن آوری های نوین و به کارگیری آن در دهه های اخیر از یکسو و دریافت نشان های استاندارد و اخذ گواهینامه ISO 9001-2008 از سوی دیگر توانسته استارکو را به اوج شکوفایی برساند.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساختها تولیدی کشور در صنایع شیرآلات برنجی ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه و همچنین نیروهای متخصص خود گامی بلند در راستای تحقق توسعه صنعت کشور بردارد. لذا کمپانی استارکو همواره معتقد است که تداوم موفقیت در گرو تجربه اندوزی از گذشته ، بهبود سیستمهای تولیدی ، آزمایشگاهی و کنترلی و ارتباط مستمر با مشتریان میباشد. بمنظور دست یافتن به این مقصود در این مجموعه به آموزش مستمر پرسنل به دانش و تکنولوژی روز دنیا توجه ویژه ای شده است تا این گروه صنعتی علاوه بر افزایش کیفیت محصولات گذشته گامی اساسی در تنوع بیشتر تولید برداشته و خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیر آلات برنجی در صنعت جهان معرفی نماید.

کاتالوگ :

جهت دریافت کاتالوگ محصولات روی دکمه دانلود کلیک کنید! 

لیست قیمت :

لطفا برای اطلاع از قیمت های این محصول با شماره: 02133110010 تماس بگیرید.