آسا گروپ تامین کننده تجهیزات تاسیسات صنعت و ساختمان

درباره شرکت Orion «اوریون»:​

شرکت اوریون ( Orion ) از سال 1958 میلادی در ایتالیا شروع به کار کرد. محصولات تولیدی این کمپانی شامل انواع شیرآلات صنعتی از جمله شیر توپی، پروانه ای، دروازه ای و… در ابعاد و انواع مختلف می باشد. تولیدات این شرکت دارای گواهینامه ها و تأییدیه های بین المللی از جمله ISO 9001:2008 ، ISO TS 29001 ، PED ، TR CU 032-2013 ، ISO 14001:2004 ، OHSAS 18001:2007 می باشد و در وندور لیست شرکت ملی نفت ایران نیز موجود و مورد تأیید است.

کمپانی Orion جهت کنترل کیفیت محصولات خود تست های آنالیز شیمیایی، اولتراسونیک، رادیوگرافی (برای تشخیص ترک ها و شیارها بر بدنه ی شیر) ، مغناطیسی، کنترل سختی و استحکام و کنترل رنگ و پوشش را انجام می دهد.

به طور خلاصه ساختار شیرهای توپی به این صورت است که شیرهای توپی از یک دیسک توپی برخوردار هستند که با چرخش آن می توان جریان را قطع و وصل یا تنظیم کرد. این دیسک توپی شکل در حقیقت جسمی کروی است که یک سوراخ در آن ایجاد شده است و در حالت باز بودن شیر جریان از این سوراخ عبور می­کند.

شیرهای توپی شامل گروه ها و دسته های مختلفی از لحاظ جنس و ساختار هستند. مهم ترین انواع بال ولو ها شامل توپی شناور ( Floating Ball Valve ) ، ترونیون ( Trunnion ) ، سه راهه، جوشی، فلنجی، یک تکه، دو تکه، سه تکه و… اشاره کرد.

شیر توپی یا بال ولو در صنایع مختلفی از جمله صنایع شیمیایی و پتروشیمیایی، نیروگاه ها، پالایشگاه ها، کارخانجات و سیستم های توزیع و جمع آوری آب و فاضلاب استفاده می شوند.

کاتالوگ :

جهت دریافت کاتالوگ محصولات روی دکمه دانلود کلیک کنید! 

لیست قیمت :

لطفا برای اطلاع از قیمت های این محصول با شماره: 02133110010 تماس بگیرید.