آسا گروپ تامین کننده تجهیزات تاسیسات صنعت و ساختمان

درباره شرکت Kizz«کیز»:​

کیز ایران قدیمی ترین و قدرتمندترین تولید کننده شیرآلات برنجی در ایران میباشد که با توجه به گستردگی تنوع محصولات و کیفیت تولید ایده آل و همچنین قیمت تمام شده مناسب ، گوی رقابت را از برندهای معتبر و شناخته شده خارجی موجود در بازار ربوده است.
شرکت کیز ایران همواره به دنبال پیشرفت و بهبود کیفیت محصولات خود و همچنین جلب رضایت همیشگی مشتریان عزیز بوده است.

تنوع در محصولات کیز ایران یکی از اساسی ترین نکات پیشرفت این برند تا به امروز است ؛ این تنوع شامل تولید انواع شیرآلات برنجی مورد نیاز در سیستم های صنعتی و ساختمانی مانند : شیر فلکه برنجی ، صافی برنجی ، شیر خودکار و سایر محصولات از این دست میباشد.

لازم به ذکر است که خط تولید پیشرفته کارخانه کیز ایران با جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات ، قابلیت تولید انواع این محصولات در تیراژ و کیفیت بالا را دارا میباشد و میتواند نیاز بازار تاسیسات را به صورت کامل تامین نماید.

شرکت جیاکومو چیمبریو GIACOMO CIMBERIO در سال ۱۹۵۷ تاسیس گردید. این شرکت با آغاز کار خود در زمینه تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی ، با موفقیت های شگفت پاسخگوی بازارهای بین المللی یوده است ، و به عنوان تولید کننده محصولاتی با کیفیت بالا شناخته شده است. در حقیقت نام CIM معادل و هم معنای کیفیت ممتاز و قیمت مناسب است.

کاتالوگ :

جهت دریافت کاتالوگ محصولات روی دکمه دانلود کلیک کنید! 

لیست قیمت :

جهت دانلود لیست قیمت روی دکمه دانلود کلیک کنید!