آسا گروپ تامین کننده تجهیزات تاسیسات صنعت و ساختمان

درباره شرکت Kitz «کیتز»:​

تضمین کیفیت بسیار سخت و خاص برای ریخته گری ماشینکاری ، مونتاژ ، بازرسی های آزمایش و سایر مراحل تولید است. با تولید شیرآلات با کیفیت عالی ، برند KITZ شهرت خود را به عنوان سمبل محصولات با بهترین کیفیت در جهان به دست آورده است.

KITZ از لحاظ مواد و انواع مختلف ، از دریچه های گسترده و رو به رشدی برخوردار است. KITZ به عنوان تأمین کننده انتخاب کامل

شیرآلات ، در تجهیزات ساختمانی ، کارخانه صنعتی ، حفاظت از محیط زیست و انرژی ، نیمه هادی و بسیاری از صنایع دیگر به مشتریان خدمت می کند. برآورده

کردن انتظارات مشتریان در مورد قیمت ها ، زمان تحویل و خدمات یک هدف اصلی در KITZ است. به همین دلیل است که KITZ دارای یک شبکه تولید بزرگ در خارج از کشور است که اجازه می دهد تا همه محصولات را در مکان های مناسب تهیه کنید.

KITZ, محصولات متنوعی را در هر زمینه ای ارائه می دهد. بسیاری از تولید کنندگان در زمینه های محدود تخصص دارند و با باریک کردن مواد و اشکال ، محصولات را تولید می کنند و می فروشند ، در حالی که گروه KITZ با استفاده از مواد مختلفی از جمله برنز ، برنج ، استیل ضدزنگ ، چدن و فولاد کربن مجموعه ای از محصولات را در اشکال مختلف ارائه می دهد. ، و محصولاتی را در سطح جهان برای مناطقی از زمینه های زندگی ما تا میادین صنعتی فراهم می کند.

KITZ به ویژه برای آلیاژ مس (برنز و برنج) و دریچه های استنلس استیل در بازار ژاپن رتبه برتر را دارد.

کاتالوگ :

جهت دریافت کاتالوگ محصولات روی دکمه دانلود کلیک کنید! 

لیست قیمت :

لطفا برای اطلاع از قیمت های این محصول با شماره: 02133110010 تماس بگیرید.