آسا گروپ تامین کننده تجهیزات تاسیسات صنعت و ساختمان

درباره شرکت آذران:​

شرکت آذران ؛ تولید کننده شیرآلات آذر در سال 1365 در شهر اصفهان آغاز به کار نمود. شرکت آذر با اتکا به سرمایه و دانش فنی مهندسین کشور و بدون استفاده از فناوری خارجی ، همچنین با در اختیار داشتن به روز ترین ماشین آلات که اغلب ساخت بخش ماشین سازی این مجموعه میباشد ؛ تبدیل به بزرگترین تولید کننده شیرآلات برنجی در منطقه تبدیل شده است.
محصولات آذر هم از نظر کیفیت و هم از نظر تنوع کالای تولیدی ، بدون شک یکی از پیشروان تولید شیرآلات برنجی و شیرآلات گازی در ایران است. محصولات تولیدی شرکت آذر دارای تمامی استاندارد های مرتبط و بروز معتبر داخلی و خارجی میباشد.
محصولات آذر ، در عرصه تاسیسات کاربرد بسیار گسترده ای دارد و میتوان این محصولات را در صنایع و تاسیسات مختلف از جمله ؛ خطوط انتقال گاز و آب ، لوله کشی داخلی ساختمان ، صنایع کشاورزی و سایر سیستم های تاسیساتی مورد استفاده قرار داد.
یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین نوع محصولات آذر ؛ شیر گازی آذر میباشد. شیر گازی آذر را میتوان به عنوان پر فروش ترین و پر تیراژ ترین شیر گازی در صنعت تاسیسات کشور در نظر گرفت. با تکیه بر این پشتوانه قدرتمند و نیاز بازار ، شرکت آذران اقدام به تولید تنوع بیشتری از شیر گازی آذر نموده است ، با این اصل که با تغییر در برخی پارامترهای تولید و طراحی شیر (هم از نظر فنی و هم از نظر ظاهری) رضایت مشتریان را حفظ نماید.
از دیگر محصولات پر فروش شرکت آذر ؛ شیر غیر گازی آذر است که با نام شیر گازی آبی آذر نیز شناخته میشود ، این شیر یکی از انواع شیر های توپی محسوب میشود و کاربرد بسیار متنوعی در سیستم های لوله کشی آب ساختمان ، صنایع کشاورزی و … دارد.
با توجه جایگاه فعلی مجموعه آذران و افزایش روز به روز سهم فروش در بازار داخلی ، شرکت شیرآلات آذر در نظر دارد با حفظ کیفیت ، ارتقای تنوع شیرآلات و به موازات آن کاهش بهای تمام شده محصولات ، زمینه های صادرات به بازار های جهانی را فراهم آورد و جزء برترین تولید کنندگان منطقه باشد.
گروه صنعتی آریا مفتخر است که به عنوان نمایندگی رسمی فروش شرکت آذران در تهران مشغول به فعالیت است و پخش کننده کلیه محصولات شیرگازی آذر و شیرآلات آذر میباشد. ما در کنار گروه صنعتی آذران سعی بر آن داریم که سهمی بزرگ در توسعه و پیشرفت صنعت تاسیسات کشور داشته باشیم.

جهت دریافت کاتالوگ محصولات روی دکمه دانلود کلیک کنید! 
جهت دریافت قیمت محصولات  گازی روی دکمه دانلود کلیک کنید! 
جهت دریافت قیمت محصولات  آبی روی دکمه دانلود کلیک کنید! 

لیست قیمت محصولات آبی آذران:​

لیست قیمت محصولات گازی آذران:​